Het team

Mirjam Moons

Directeur
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
mmoons@sbodevliethorst.nl    

Elsemieke van Nierop

Adjunct-directeur
Werkdagen: maandag en woensdag t/m vrijdag
evnierop@sbodevliethorst.nl    

Wilma Claassen

IB, trajectbegeleider, AB
Werkdagen: maandag t/m donderdag
wclaassen@sbodevliethorst.nl    

Nicole Bosman

IB, trajectbegeleider, AB
Werkdagen: maandag t/m woensdag
nbosman@sbodevliethorst.nl    

Liesbeth Gailjaard

Administratieve ondersteuning
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdagmiddag, vrijdag
lgailjaard@sbodevliethorst.nl    

Wim Veugelers

Conciërge
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
wveugelers@sbodevliethorst.nl    

Renée van Arkel

Leerkracht Onderbouw 1
Werkdagen: maandag t/m woensdag
rvarkel@sbodevliethorst.nl    

Caroline Dangerman

Leerkracht Onderbouw 1; RT
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
cdangerman@sbodevliethorst.nl    

Fokje v.d. Veen

Leerkracht Onderbouw 2
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
fvdveen@sbodevliethorst.nl    

Elsbeth Visser

Leerkracht Onderbouw 2
Werkdagen: woensdag
evisser@sbodevliethorst.nl    

Michel Buurman

Leerkracht Middenbouw 1
Werkdagen: maandag, woensdag t/m vrijdag
mbuurman@sbodevliethorst.nl    

Deborah Goedhart

Leerkracht Middenbouw 1, gedragsspecialist
Werkdagen: dinsdag, vrijdag
dgoedhart@sbodevliethorst.nl    

José Bogers

Leerkracht Middenbouw 2
Werkdagen: maandag, dinsdag
jbogers@sbodevliethorst.nl    

Silvana Noort

Leerkracht Middenbouw 2
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
snoort@sbodevliethorst.nl    

Helen Welter

Leerkracht Middenbouw 3
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
hwelter@sbodevliethorst.nl    

Hanne vd Werf

Leerkracht Middenbouw 4
Werkdagen: maandag t/m woensdag
hvdwerf@sbodevliethorst.nl    

Veronie Hermsen

Leerkracht Middenbouw 4
Werkdagen: donderdag en vrijdag
vhermsen@sbodevliethorst.nl    

Leonieke Oud Ammerveld

Leerkracht Bovenbouw 1A
Werkdagen: maandag t/m woensdag
loudammerveld@sbodevliethorst.nl    

Ieke Bruijn

Leerkracht Bovenbouw 1A; ict-ambassadeur
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
ibruijn@sbodevliethorst.nl    

Esther Huygen

Leerkracht Bovenbouw 1B
Werkdagen: maandag t/m woensdag
ehuygen@sbodevliethorst.nl    

Eelke Jobse

Leerkracht Bovenbouw 1A
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
ejobse@sbodevliethorst.nl    

Paul Saris

leerkracht Bovenbouw 1B
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
psaris@sbodevliethorst.nl    

Francis v.d. Zijde

Leerkracht Bovenbouw 2B; RT
Werkdagen: maandag t/m woensdag en vrijdag
fvdzijde@sbodevliethorst.nl    

Laura Grotens

Leerkracht Bovenbouw 2B
Werkdagen: donderdag, vrijdag
lgrotens@sbodevliethorst.nl    

Linda Hoogendam

Leerkracht Lichamelijke opvoeding
Werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag
lhoogendam@sbodevliethorst.nl    

Christel v. Kampen

Onderwijsassistente
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
cvkampen@sbodevliethorst.nl    

Linda v. Spronssen

Onderwijsassistente
Werkdagen: maandag t/m donderdag
lvspronssen@sbodevliethorst.nl    

Gwenny Bakker

Onderwijsassistente
Werkdagen: maandag, donderdag, vrijdag
gbakker@sbodevliethorst.nl    

Lotte v. Buuren

Leraarondersteuner en leerkracht handvaardigheid
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
lvbuuren@sbodevliethorst.nl    

Arlene Hoolboom

Orthopedagoog/GZ-psycholoog
Werkdagen: maandag, dinsdag
ahoolboom@sbodevliethorst.nl    

Marissa Hunsel

fysiotherapeute
Werkdagen: dinsdag

Corinne Mastenbroek

Psychomotorische kindertherapeute
Werkdagen: woensdag

Ikraam Ibrahim

Logopediste
Werkdagen: donderdag, vrijdag