Het team

Mirjam Moons

Directeur
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
mmoons@sbodevliethorst.nl    

Elsemieke van Nierop

Adjunct-directeur en leerkracht Bovenbouw 2A
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
evnierop@sbodevliethorst.nl    

Wilma Claassen

Intern begeleider
Werkdagen: maandag t/m donderdag
wclaassen@sbodevliethorst.nl    

Liesbeth Gailjaard

Administratieve ondersteuning
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
lgailjaard@sbodevliethorst.nl    

Wim Veugelers

Conciërge
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
wveugelers@sbodevliethorst.nl    

Renée van Arkel

Leerkracht Onderbouw 1
Werkdagen: maandag t/m woensdag
rvarkel@sbodevliethorst.nl    

Fokje v.d. Veen

Leerkracht Onderbouw 2
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
fvdveen@sbodevliethorst.nl    

Elsbeth Visser

Leerkracht Onderbouw 2
Werkdagen: woensdag
evisser@sbodevliethorst.nl    

Michel Buurman

Leerkracht Middenbouw 1
Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag
mbuurman@sbodevliethorst.nl    

José Bogers

Leerkracht Middenbouw 2
Werkdagen: maandag, dinsdag
jbogers@sbodevliethorst.nl    

Silvana Noort

Leerkracht Middenbouw 2
Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag
snoort@sbodevliethorst.nl    

Helen Welter

Leerkracht Middenbouw 3
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
hwelter@sbodevliethorst.nl    

Hanne vd Werf

Leerkracht Middenbouw 4
Werkdagen: maandag t/m woensdag
hvdwerf@sbodevliethorst.nl    

Eelke Jobse

Leerkracht Bovenbouw 1A
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
ejobse@sbodevliethorst.nl    

Deborah Goedhart

Leerkracht Middenbouw 1, gedragsspecialist
Werkdagen: dinsdag, vrijdag
dgoedhart@sbodevliethorst.nl    

Ieke Bruijn

Leerkracht Bovenbouw 1A en ict-ambassadeur
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag
ibruijn@sbodevliethorst.nl    

Paul Saris

leerkracht Bovenbouw 1B
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
psaris@sbodevliethorst.nl    

Nicole Bosman

Leerkracht Bovenbouw 1B
Werkdagen: maandag t/m woensdag
nbosman@sbodevliethorst.nl    

Caroline Dangerman

Leerkracht Middenbouw 4
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
cdangerman@sbodevliethorst.nl    

Laura Grotens

Leerkracht Bovenbouw 2B
Werkdagen: donderdag, vrijdag
lgrotens@sbodevliethorst.nl    

Maria Rademaker

Leerkracht Onderbouw 1
Werkdagen: dinsdag, donderdag, vrijdag
mrademaker@sbodevliethorst.nl    

Linda Hoogendam

Leerkracht Lichamelijke opvoeding
Werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag
lhoogendam@sbodevliethorst.nl    

Christel v. Kampen

Onderwijsassistente
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
cvkampen@sbodevliethorst.nl    

Linda v. Spronssen

Onderwijsassistente
Werkdagen: maandag t/m vrijdag (ochtenden) en donderdagmiddag
lvspronssen@sbodevliethorst.nl    

Gwenny Bakker

onderwijsassistente
Werkdagen: maandag, donderdag, vrijdag
gbakker@sbodevliethorst.nl    

Lotte v. Buuren

onderwijsassistente en leerkracht handvaardigheid
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
lvbuuren@sbodevliethorst.nl    

Leonieke Oud Ammerveld

Werkdagen: maandag t/m woensdag
loudammerveld@sbodevliethorst.nl    

Elly van de Kraan

Pabber
Werkdagen: dinsdag t/m donderdag
evdkraan@sbodevliethorst.nl    

Arlene Hoolboom

Orthopedagoog/GZ-psycholoog
Werkdagen: maandag, dinsdag
ahoolboom@sbodevliethorst.nl    

Marissa Hunsel

fysiotherapeute
Werkdagen: dinsdag

Lena Bastian

Psychomotorische kindertherapeute
Werkdagen: donderdag

Petra Zilver

logopediste
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag