Het team

Elsemieke van Nierop

Adjunct-directeur en leerkracht Bovenbouw 2B
Werkdagen: maandag t/m donderdag
evnierop@sbodevliethorst.nl    

Wilma Claassen

Intern begeleider
Werkdagen: maandag t/m donderdag
wclaassen@sbodevliethorst.nl    

Liesbeth Gailjaard

Administratieve ondersteuning
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
lgailjaard@sbodevliethorst.nl    

Wim Veugelers

Conciërge
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
wveugelers@sbodevliethorst.nl    

Renée van Arkel

Leerkracht Onderbouw
Werkdagen: dinsdag t/m donderdag
rvarkel@sbodevliethorst.nl    

Deborah Goedhart

Leerkracht Onderbouw en Middenbouw 2
Werkdagen: maandag, dinsdag, vrijdag
dgoedhart@sbodevliethorst.nl    

Michel Buurman

Leerkracht Middenbouw 2
Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag
mbuurman@sbodevliethorst.nl    

Ieke Bruijn

Leerkracht Middenbouw 4 en ict-ambassadeur
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag 
ibruijn@sbodevliethorst.n    

Silvana Noort

Leerkracht Middenbouw 3
Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag
snoort@sbodevliethorst.nl    

Nicole Bosman

Leerkracht Bovenbouw 1A
Werkdagen: maandag, dinsdag, vrijdag
nbosman@sbodevliethorst.nl    

José Bogers

Leerkracht Middenbouw 3
Werkdagen: maandag, dinsdag
jbogers@sbodevliethorst.nl    

Mariska van der Kolk

Onderwijsassistente
Werkdagen: maandag t/m vrijdag (ochtenden) en donderdagmiddag
mvdkolk@sbodevliethorst.nl    

Lucia de Feber

Onderwijsassistente
Werkdagen: maandag, dinsdag
ldfeber@sbodevliethorst.nl    

Christel v. Kampen

Onderwijsassistente
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
cvkampen@sbodevliethorst.nl    

Linda Hoogendam

Leerkracht Lichamelijke opvoeding
Werkdagen: dinsdag, woensdag 
lhoogendam@sbodevliethorst.nl    

Elly van de Kraan

Pabber
Werkdagen: dinsdag t/m donderdag
evdkraan@sbodevliethorst.nl    

Arlene Hoolboom

Orthopedagoog/GZ-psycholoog
Werkdagen: maandag, dinsdag
ahoolboom@sbodevliethorst.n    

Lena Bastian

Psychomotorische kindertherapeute
Werkdagen: donderdag

Anja de Jong

Leerkracht Bovenbouw 2A
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
adjong1@sbodevliethorst.nl    

Manon Kant

Leerkracht Bovenbouw 1B
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
mkant@sbodevliethorst.nl    

Marissa Hunsel

fysiotherapeute
Werkdagen: dinsdag

Denise de Vries

logopediste
Werkdagen: dinsdag en donderdag

Renske Bronk

Leerkracht Bovenbouw 1A
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
rbronk@sbodevliethorst.nl    

Leonie Pronk

Leerkracht Bovenbouw 2A en gedragsspecialist
Werkdagen: maandag t/m woensdag
lpronk@sbodevliethorst.nl    

Eelke Jobse

Leerkracht Bovenbouw 2B
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
ejobse@sbodevliethorst.nl    

Linda v. Spronssen

Onderwijsassistente
werkdagen: maandag t/m vrijdag (ochtenden) en donderdagmiddag
lvspronssen@sbodevliethorst.nl    

Mirjam Moons

Directeur
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
mmoons@sbodevliethorst.nl    

Maria Aref

Leerkracht Middenbouw 1
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
maref@sbodevliethorst.nl    

Hanne vd Werf

Leerkracht Middenbouw 4
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
hvdwerf@sbodevliethorst.nl