Het team

Mirjam Moons

Directeur
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
mmoons@sbodevliethorst.nl  

Elsemieke van Nierop

Adjunct-directeur
Werkdagen: maandag en woensdag t/m vrijdag
evnierop@sbodevliethorst.nl  

Wilma Claassen

IB, trajectbegeleider, AB
Werkdagen: maandag t/m donderdag
wclaassen@sbodevliethorst.nl  

Nicole Bosman

IB, trajectbegeleider, AB
Werkdagen: maandag t/m woensdag
nbosman@sbodevliethorst.nl  

Liesbeth Gailjaard

Administratieve ondersteuning
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdagmiddag, vrijdag
lgailjaard@sbodevliethorst.nl  

Wim Veugelers

Conciërge
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
wveugelers@sbodevliethorst.nl  

Renée van Arkel

Leerkracht Onderbouw 1
Werkdagen: maandag t/m woensdag
rvarkel@sbodevliethorst.nl  

Caroline Dangerman

Leerkracht Onderbouw 1; RT; NT2
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
cdangerman@sbodevliethorst.nl  

Helen Welter

Leerkracht Onderbouw 2
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
hwelter@sbodevliethorst.nl  

Michel Buurman

Leerkracht Middenbouw 1
Werkdagen: maandag, woensdag t/m vrijdag
mbuurman@sbodevliethorst.nl  

Fokje v.d. Veen

Leerkracht Middenbouw 2
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
fvdveen@sbodevliethorst.nl  

Elsbeth Visser

Leerkracht Middenbouw 2
Werkdagen: woensdag
evisser@sbodevliethorst.nl  

Jan Marijnissen

Leerkracht Middenbouw 3
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
jmarijnissen@sbodevliethorst.nl  

Silvana Noort

Leerkracht Middenbouw 3
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
snoort@sbodevliethorst.nl  

Hanne vd Werf

Leerkracht Middenbouw 4
Werkdagen: maandag t/m woensdag
hvdwerf@sbodevliethorst.nl  

Veronie Hermsen

Leerkracht Middenbouw 4
Werkdagen: donderdag en vrijdag
vhermsen@sbodevliethorst.nl  

Leonieke Oud Ammerveld

Leerkracht Bovenbouw 1A
Werkdagen: maandag t/m woensdag
loudammerveld@sbodevliethorst.nl  

Ieke Bruijn

Leerkracht Bovenbouw 1A; ict-ambassadeur
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
ibruijn@sbodevliethorst.nl  

Esther Huygen

Leerkracht Bovenbouw 1B
Werkdagen: maandag t/m woensdag
ehuygen@sbodevliethorst.nl  

Eelke Jobse

Leerkracht Bovenbouw 1B
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
ejobse@sbodevliethorst.nl  

Dineke Halmingh

Leerkracht Bovenbouw 2A
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag
dhalmingh@sbodevliethorst.nl  

Deborah Goedhart

Leerkracht Bovenbouw 2A, gedragsspecialist
Werkdagen: dinsdag, vrijdag
dgoedhart@sbodevliethorst.nl  

Francis v.d. Zijde

Leerkracht Bovenbouw 2B; RT
Werkdagen: maandag t/m woensdag en vrijdag
fvdzijde@sbodevliethorst.nl  

Laura Grotens

Leerkracht Bovenbouw 2B
Werkdagen: donderdag, vrijdag
lgrotens@sbodevliethorst.nl  

Linda Hoogendam

Leerkracht Lichamelijke opvoeding
Werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag
lhoogendam@sbodevliethorst.nl  

Christel v. Kampen

Onderwijsassistente
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
cvkampen@sbodevliethorst.nl  

Linda v. Spronssen

Onderwijsassistente
Werkdagen: maandag t/m donderdag
lvspronssen@sbodevliethorst.nl  

Gwenny Bakker

Onderwijsassistente
Werkdagen: maandag, donderdag, vrijdag
gbakker@sbodevliethorst.nl  

Angelika de Nobel

Onderwijsassistente
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
adnobel@sbodevliethorst.nl  

Arlene Hoolboom

Orthopedagoog/GZ-psycholoog
Werkdagen: maandag, dinsdag
ahoolboom@sbodevliethorst.nl